Lexus NX 450H+ – Montaż Wideorejestratora

Wideorejestrator, kamera samochodowa, rejestrator jazdy

Wykonaliśmy montaż wideorejestratora marki FineVu GX300 w Lexus NX 450H+. Pozwolił kierowcy na zwiększenie bezpieczeństwa jazdy i możliwość monitorowania zdarzeń drogowych. 

Wideorejestrator zapewnia wysoką jakość rejestrowanego wideo, w tym dość czysty dźwięk, a także funkcje ostrzegania o zdarzeniach losowych i dwukierunkową łączność internetową.

Zamontowaliśmy wideorejestrator FineVu GX300

Dołącz do wielu
zadowolonych klientow

5/5
5/5
Dariusz Zych
Dariusz Zych
Czytaj więcej
Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Panowie doradzili mi jaki sprzęt wybrać i jestem bardzo zadowolony.

Zamówiłem wraz z montażem, Panowie przyjechali punktualnie, wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

Polecam!
Paweł
Paweł
Czytaj więcej
Nie wiedziałem na jaką kamerkę się zdecydować, na szczęście trafiłem na chłopaków. Obsługa i pomoc w doborze kamery na najwyższym poziomie! Montaż również pierwsza klasa, kabli nie widać, kamerki wyglądają jak oryginał.
100% Polecam
S G
S G
Czytaj więcej
Szczerze polecam. Profesjonalizm w każdym calu. Dopasowanie urządzenia do potrzeb klienta i bardzo dobra jakość samego produktu. Uważam że za taką cenę nie znajdą Państwo innej kamery o podobnych parametrach.
Michael Ols
Michael Ols
Czytaj więcej
Kamery samochodowe z montażem najwyższej jakości. Obszerna wiedza, dużo porad i ciekawostek, naprawdę dobry sprzęt i co najważniejsze - profesjonalny montaż z zachowaniem najwyższych standardów. Polecam, zwłaszcza, jak komuś zależy na dobrym trybie parkingowym i jakości nagrania z kamer!
Marek Tokarzewski
Marek Tokarzewski
Czytaj więcej
POLECAM! Panowie znają się na rzeczy. Montaż w umówionym terminie. Wszystko podłączone i spasowane jak należy. Kamerki bardzo łatwo można obsłużyć, a ekipa i tak wszystko tłumaczy.
Наталія Колесник
Наталія Колесник
Czytaj więcej
Nie do końca rozumiem ten temat - poprosiłam o radę - pracownicy powiedzieli mi wszystko i pomogli wybrać to, czego potrzebowałam, nie najdroższe, ale to, co zaspokoi moje potrzeby! Dzięki )
Jarosław Awgul
Jarosław Awgul
Czytaj więcej
Niesamowita wiedza i podejście do klienta. Perfekcyjny montaż i oczywiście pełne zadowolenie.
Poprzedni
Następny

Zamów wysokiej klasy wideorejestrator z montażem

Zadzwoń i umów się na montaż wideorejestratora jazdy.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Wypełnij ten formularz, nasz konsultant skonstatuje się z Tobą i pomoże w doborze najlepszego wideorejestratora do Twoich potrzeb.